1995 yılında başladı serüvenimiz.. Kebapçılık baba mesleğimiz esasında. Aile şirketiyiz, 5 kardeş başladık bu işe. 2000 yılında yerimizi açtık, 2005 yılında ise yerimizi 250 m²' ye çıkarttık. Tüm kazancımızı müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için yerimize ve hizmet elemanlarımıza yatırdık. Türkiye'nin en iyi ürünlerini, en iyi yetiştiren bölgelerden temin ederek sizlerin damak tadına talip olduk. Mesela; etlerimiz Balıkesir ve Gaziantep' ten, baharatlarımız Mardin' den, bulgurlarımız Gaziantep' ten, mercimeğimiz Mardin/Kızıltepe' den, kebap biberimiz Kahramanmaraş' tan geliyor. Bizzat bu bölgelerde en iyi ve en temiz, lezzetli ürünleri seçiyoruz. Getirttiğimiz etleri kendimiz işliyoruz..

  Unutmadan!! İddia ediyoruz! Türkiye'de ünlenmiş künefemizden bahsetmeden geçemeyeceğiz. Neden ünlü ? Tadında bize has sırrımız var. Kadayıf hamurunu kendimiz döküyoruz yani fabrika kadayıfı kullanmıyoruz. Köy peynirimizi Balıkesir/Gönen' den tuzsuz ve taze günlük getirtiyoruz. Künefe şerbetini kendimiz hazırlıyoruz. Tereyağını Gaziantep' ten ve Şanlıurfa'dan ev yapımı temin ediyoruz. Bunlar aklımıza gelenler.. İşin kısası amacımız bizi ziyaret eden siz değerli müşterilerimizi ailemizin bir parçası yapmak. Bunun için atalarımızın dediği gibi Bağdat'ta olsa lezzet, gidip oradan getirtmek vazifemiz. Biz damak tadınıza talibiz dedik ya, bunun sorumluğunun bilincindeyiz.

 6 adet motorumuz, 2 adet aracımız ile 11:30-01:00 saatleri arasında siparişlerinizi siz değerli müşterilerimize yerinde teslim ediyoruz. Toplu yemek, davet, düğün ve toplantı siparişlerinizde arzu ederseniz 160 kişilik yerimizde rezervasyon alarak hizmet veriyoruz. Salonumuz klimalı ve bahçemiz 60 kişiliktir. Acıbadem' de bulunan yerimizin dışında başka yerimiz ve şubemiz yoktur.

  Babamızdan gördüğümüz bu.. Biz kendimizin beğenmeyeceği, yemeyeceği, hoşlanmayacağı, çocuklarımıza yedirmeyeceğimi hiçbirşeyi size sunmuyoruz. Gelin yerimizi görün.. Bize has, size özel kebabımızı, etini bizzat kendimizin işleyerek açtığı yaprak dönerimizi, lahmacunlarımızı, pidelerimizi ve meşhur künefemizi bir deneyin. Emin olun.. Pişman olmayacaksınız...

Saygılarımızla,

SAHRA KEBAP ve Dürüm Evi